Sat Receivers Forum
WELCOME TO IPBOX RECEIVERS FORUM!
TO ACCESS THE WHOLE SITE YOU WILL NEED TO REGISTER.



Sat Receivers Forum
WELCOME TO IPBOX RECEIVERS FORUM!
TO ACCESS THE WHOLE SITE YOU WILL NEED TO REGISTER.


Sat Receivers Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sat Receivers ForumLog in

HD - UHD - 4K - HEVC RECEIVERS FORUM

Please check out the new section for UHD/HEVC receivers. Everyone is invited to write his opinion and experiences with these new boxes. Thanks.
Android or Enigma2 receivers? Poll is in Global Announcement.

descriptionSifteamExtrem 1.1.1.v 3.0.0Hdd problema (segitseg jol jon) EmptySifteamExtrem 1.1.1.v 3.0.0Hdd problema (segitseg jol jon)

more_horiz
Salut!
Pote sa ma ajuta cineva ? am ultimu siftem extreme edition, am zis cu asta raman pina la urma,mi-a intrat o problema, Eu din cand in vand fac registrari pe hdd, si cu sifteam nu functionaza cum merge de ex. si cu Pkt si cu AAF sau ACT! Problema e, a registrat 2,5 gb, cat a intrat ori pe swap ori pe usb habar nu am unde a pus , da nu la locul lui. Are acest image mount mannager, sau , siftemu cum procedeaza? Partitia este redenumit in ,,,Record,,,,
Am o partitie pt Swap sda1/ sda2 e pentru inregistrari. Ore c e o fii?
Cine a mai folosit sifteam, va rog sa ma ajuta daca poate!

Hello mindenkinek.
Azt hittem hogy ertek hozza de sajnos nem ! Sad A problemam a kovetkezo. Az uj Sifteam imaget hasznalom, mar el is dontottem ezzel maradok mivel nagyon megtetszett, megy is ,van egy Hdd benne amire szoktam musorokat rogziteni. Mindegyikkel mukodik a dolog azaz E2-el ugy PKT-ban ugy AAF-ben ugy Act-ben vesz fel rendesen. Ezzel is vett de amikor egy egesz filmet vettem volna fol kiirt egy errort ,,megtelt a lemez,, holott 150gb van meg uress, utanna neztem vegul is vett fel de csak 2, 5 gb osszesen, es nem is talatam hol van hol tarolja, szerintem az usb-n vagy swapon. A Hdd jol van elkeszitve , sda1 swp, sda2 ,,,record.,, Sifteamot nem hasznaltam eddig nem tudom mit kell tenni hogy mukodjon a hdd, akinek van tapasztalata megoszonom elore . Segitsen!

descriptionSifteamExtrem 1.1.1.v 3.0.0Hdd problema (segitseg jol jon) EmptyRe: SifteamExtrem 1.1.1.v 3.0.0Hdd problema (segitseg jol jon)

more_horiz
Lehet ez volt a gond?

Enigma 2 Nightly build 1.2.0
release 1.2.0
*********************
- fixed green button for aspect ratio options
- fixed extended audio selection
- fixed hdd mounting point on /media/hdd


ki probalom.

S-ar putea ca asta a fost de vina? Vad ca a parut versiune noua.
de noapte o sa incerc.


Meg van a problemam , a skynel volt baj, ha az erdetit hasznaljuk nagyon jol es gyorsan muzsikal box.
Azzal skynnel amit en hasznalok nem mukodik minden , viszont nagyon tetszetos!!
Ajanlom mindenkinek aki eddig nem volt megelgedve E2-vel!
privacy_tip Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum
power_settings_newLogin to reply